Category

Evde Tıkalı Lavabo Giderini Nasıl Açabilirim?

Tıkalı Lavabo Açma Teknikleri

Evdeki özellikle mutfak giderlerinin sık sık tıkandığını görmekteyiz. Peki tıkalı lavabo giderinini kendi imkanlaımızla evde açabilirmiyiz? Tıkalı lavabo açma yöntemleri nelerdir? Pratik bir şekilde lavabo açabilirmiyim? Bu ve benzer sorularınız ile alakalı size çeşitli yöntemler sunacağız.

Karbonatla Lavabo Tıkanıklığı Açma; Tıkanlı olan lavabo giderlerine yarım su bardağı karbonat koyunuz yine bir su bardağının yarısı kadar sirke dökünüz. 30 dakikayı geçmeyecek bir şekilde biraz kapta bekletin. Bunu karışımı lavabo giderine dökerek; arkasından bir kaç litre kaynamış sıcak su dökmeye başlayın. Bir müddet sonra tıkanmış lavabo gideri açılacaktır. Gider açılınca biraz daha sıcak su dökerek iyice açılmasını sağlayabilirsiniz.

Bulaşık Deterjanı ile Lavabo Tıkanıklığı Açma; Tıkalı giderin içine bir miktar etkili bir deterjan dökünüz 5-10 dakika bekledikten sonra yeterince sıcak su dökerek giderlerin açılmasını sağlayabilirsiniz. Tıkanıklık biraz açılır ise aynı işlemi tekrar deneyebilirsiniz.

Tuz Kullanarak Lavabo Tıkanıklığı Açmak; Özellikle banyo tıkanıklığında bu yçntemde oldukça etkilidir. Lavabo giderlerine biraz kalın tuz dökerek bir müddet sonra üzerine sıcak su dökemlisiniz. Bu işlemin sonunda basit tıkanıklıklar açılacaktır.

Pompa İle Lavabo Tıkanıklık Açma; Tıkanmış lavabo giderine biraz sıcak kaynamış su dökünüz bir kaç dakika sonra pompa ile baskı uygulayım pompayı çekiniz. Arada sıcak su dökerek işleme devam ediniz. Kısa süre sonra tıkanıklık gideri açılacaktır.

Bu ve benzer yöntemler ile lavabo tıkanıklığı açamadığınız takdirde ise bizi arayabilirsiniz. Kırmadan etkili yöntemler ile tıkanıklık açılmaktadır. Kırmadan kameralı sistemler ile tıkanıklık açılmaktadır. Kırmadan tıkanıklık açılır. Tıkanıklık Açma Servisi.

İstanbul Lavabo Tıkanıklıkları Açma servisi; 7/24 Banyo ve lavabo gider tıkanıklıkları açıyoruz. Robotla tıkanıklık açarak kalıcı çözümler sunuyoruz. Tıkanıklık Açma Merkezi.

7 thoughts on “Evde Tıkalı Lavabo Giderini Nasıl Açabilirim?”

  1. tıkanıklığı açma konusunda vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldık. teşekkür deriz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.