Lavabo tıkandı nasıl açarım?

Evlerde ve işyerlerinde lavabo giderleri tıkanmaktadır. Lalavo giderlerinin tıkanıklığının açılabilmesi için basit yöntemler uygulanabilir. Bazen lavabo gider tıkanıklığı açmak daha zor olabilmektedir. Herhangi bir şekilde kullandığınız lavaboların tıkanması halinde nasıl açılacağını biliyor musunuz? Avrupa Tesisatçı olarak kırmadan lavabo gider tıkanıklığı açma hususunda size bazı tüyolar vereceğiz.

Lavabo gideri açmak için önemli uyarı; Marketten aldığınız kimyasal lavabo açıcıları kullanırken çok fazla yaklaşmayın veya nefes alış mesafesinde bulunmayınız.

Lavabo tıkanıklık açma yöntemi

Lavabo tıkandı nasıl açarım?

Lavabo Gideri Açma Tekniği (1) Önceden tıkalı olan lavabo giderlerine, yarım bardak karbonat ve yarım bardak sirke döküp ortalama 20 dakika bekleyin. Akabinde 1,5 – 2 lt sıcak kaynamış suyu bu gidere dökünüz. Suyu dökerken lavabo giderine yaklaşmayınız.

Lavabo Gideri Açma Tekniği (2) Marketlerde satılan sıvı lavabo gider açıcıları alarak tıkanmış lavabo giderlerine dökünüz. Ortalama 30 dk bekledikten sonra 2-3 lt sıcak kaynamış suyu bu gidere dökünüz.

Kırmadan lavabo tıkanıklığını nasıl açıyoruz?

Mutfak veya diğer lavabo gider tıkanıklığını sorunsuz bir şekilde açıyoruz. Robot cihazlar ile kırmadan bütün lavabo giderleri açılmaktadır. Robot makinelerin desteği ile açılamayacak hiç bir gider tıkanıklığı yoktur. Robot makineler ile kırmadan lavabo tıkanıklığı açılmaktadır. Lavabo gider tıkanıklığı açma hizmeti almak için şimdi bizi arayabilirsiniz.

İstanbul’da kırmadan lavabo gider tıkanıklığı açtırmak için Avrupa Tesisatçı sizlere en iyi çözümleri sunacaktır. Robot makineler ile açılan tıkanıklıklar kimyasal ilaçlarla yıkanarak kokunun giderilmesi ve hijyenik bir hale gelmeside sağlanmaktadır.