Bakırköy Petek Pemizliği Servisi

Bakırköy Petek Pemizliği Servisi

Bakırköy Petek temizliği Telefonu +90 212 446 4630 Bakırköy Petek Bakımı, Bakırköy petek yıkama, Bakırköy kalorifer temizliği, Bakırköy kombi bakımı, Bakırköy petek temizleme, Bakırköy petek tesisatı servisi, Bakırköy petek tesisatçısı, Bakırköy pete firması, Bakırköy petek bakımı

Petek Yıkama Servisi, doğal gaz tasarrufu sağlamak için yapılması gereken işlemlerin başında gelmektedir. Bilindiği üzere kalorifer tesisatında ısının %95′ ini veren kalorifer petekleridir. Bu ısının düzgün , verimli bir şekilde odaya geçiş yapabilmesi için peteklerin içinin temiz olması gerekir. Peteklerin içerisinde bulunan çamur, kir, tortu, kireç vb. maddeler sebebi ile ısı geçişi verimsiz olur. Bakırköy Kombi Petek Servisi Bu durum doğa lgaz faturasının yüksek gelmesine ve ısınamamaya yol açar. Radyatör temizliği sonrasına Ortalama %30 oranında tasarruf sağlanabilmektedir. Tesisat sektöründe yıllardır hizmet veren Kombi Dükkanı firmamız tesisat temizliği, petek temizliği konularında da müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktadır. Avrupa Tesisatçı olarak; Uzman personelimiz, kullandığımız profesyonel tesisat temizlik makinaları ve yurt dışından getirilen tesisat temizleme kimyasalları sayesinde radyatör temizligi ve tesisat temizliğini profesyonel zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

Bakırköy Kalorifer Petek Temizliği Servisi

Tesisat temizliği ve bakımı hizmetleri Bakırköy petek temizleme işlemini radyatörleri sökmeden tesisat temizligi makinamız ve kimyasal solisyonlar (tesisat temizleme ilacı) ile temizliyoruz.

Petek Temizliği Servisleri Bakırköy

Peteklerin içerisindeki kirlilik ancak tesisat temizleme kimyasalları ile çözülüp temizlenebilir. Sadece kombi suyu boşaltılıp doldurulmakla veya petekler sökülüp su ile çalkalamak yöntemi ile tortu kirliklik tamamıyla giderilemez. zaten peteklerin sökülüp , çalkalanıp tekrar yerine takılması oldukça zahmetli bir iştir. Piyasada bu şekilde çalışan bir çok usta ve firma bulunmaktadır. Ayrıca antifriz ve benzer kimyasallar kullanarak petek temizliği yapan kişiler petek temizliğini yapamadığı gibi kombinize de zarar vermektedirler. Bu sebepten petek temizleme ve tesisat temizleme işlemi yaptırmayı düşünüyorsanız piyasada işi bilmeyen ve müşterileri mağdur eden ustalar ve firmalar var bunlara dikkat etmeli verdikleri vaatlere ve fiyatlara pek aldırış etmemenizi öneririz.

Petek Tamiri tesisat temizliği Bakırköy

Kalorifer kombi peteğinin ve Kombi ömrünün uzun olmasını da sağlamaktadır. Özellikle kirli bir tesisatta çalışan kombilerde sirkülasyon pompası bloke olabilir bu sebepten kombi hiç çalışmayabilir, kireç ve çamur kombinin sesli çalışmasına yol açar buda kombinin ileride masraflı bir arızaya yol açabileceğinin belirtisidir, borularda ve kombinin içinde meydana gelen tıkanıklıklar sıcak suyun az ısınmasına ya da hiç akmamasına sebep olabilir. Bakırköy Tesisatçı Bu sebeplerden kombi bakımını her yıl yapılması gerektiği gibi tesisat temizliği ve petek temizliği de belli periyotlarla mutlaka yapılmalı.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.