petek temizliği fiyatları

petek temizliği fiyatları

İstanbul’da Avrupa Tesisatçı güvencesi ile kalorifer kombi petek temizliği yaptırmak istermisiniz? Uygun fiyatlara kalorifer kombi petel yıkama, temizleme hizmetleri sunulur. Kurumsal alt yapısı ile işini bilen ekipler öncülüğünde kalorifer kazanı ve petek temizlime hizmetleri sunaktayız.

Kalorifer Kombi Petek Temizleme Ücretleri

Petek Temizliği Fiyatları (1)

Kombi Bakım Fiyatı

Buharlı Petek Yıkama Fiyat

Kalorifer Kazan Temizliği Fiyatı

10 Petek Pemizliği Fiyatları

29 ₺

99 ₺

49 ₺

199 ₺

200 ₺

Petek Temizliği Nasıl Yapılır? Kalorifer kombi peteklerini robot motorlo cihazlar ile yıkayıp temizlemekteyiz. Bu sistemle kalorifer peteklerinin içinde kireç, toz, çamur gibi atıklar tamamen peteklerin içinde çıkarılmaktadır. Kalorifer tesisatını sökmeden tpetek temizleme hizmeti sunulur. Petek temizliği fiyatlarımız indirimlidir. Temizliği yapılan peteklere göre fiyatlar revize edilmektedir. Petek temizliği hizmeti almak için ücretsiz olarak bizi arayarak bilgi alabilir; petek temizleme ücretleri ile ilgili konuşabilirsiniz.

Kalorifer Kazanı Temizliği Ücretleri; Kalorifer kazanlarının nakımları önemlidir. Biz kalorifer kazanlarının bakımlarını uzman ekipler ile yapmaktayız. Kalorifer kazanı temizliği işleri için bizi aramanız kafi; İstanbul geneli 7/24 destek verilir. Kalorifer Kombi bakımları için bizden destek alabilirsiniz.

Kombi Bakımı Fiyatları Ne Kadar? Kombi bakımları genel olarak 99 ₺ karşılığında yapılmaktadır. Kombilerin bakımı yapılırken veya çalışmayan kombilerin tamiratı ile ilgili değişecek parçalar bu ücrete dahil değildir. Kombi bakımı servis ücretlerimiz 99 ₺ den başlar. Kombinizde herhangi bir sorun yoksa başka ücrtet talep edilmez. İstanbul içi kombi bakımı ve tamiratı işleriniz için bizimle iletişeme geçebilirsiniz.

Petek Temizleme Ücretleri Nasıl Belirlenir? Kalorifer kombi petek yıkama, petek temizliği ve servisi yapılırken, peteklerin en son ne zaman temizlendiği çok önemlidir. Petekler düzenli bir şekilde yılda enaz 1 defa yapıldı ise yukarıdaki fiyatlarımız geçerlidir. Petekler 3-5 yıldır temizlenmedi ve bakımı yapılması ise ayrıca bir bakım ücreti belirlenir. Biz peteklerin soğuk aylarda daha fazla ısıtma sistemlerinden faydalanılması için petek temizleme yapmaktayız elbette bu size ekonımik olarak bir geri dönüşüm sağlayacaktır.

8 thoughts on “petek temizliği fiyatları”

 1. Petek Temizliği Fiyatları (1)

  Kombi Bakım Fiyatı

  Buharlı Petek Yıkama Fiyat

  Kalorifer Kazan Temizliği Fiyatı

  10 Petek Pemizliği Fiyatları

  29 ₺

  99 ₺

  49 ₺

 2. İstanbul Petek Temizleme fiyatları uygundur. İyi bir işçilik çıkartıyorlar, Petek temizliği için size önereceğim bir firmadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.