Petek Temizliği Zeytinburnu

Zeytinburnu ilçesinde Kalorifer kombi petek temizliği işleriniz yapılmaktadır. Kombi petek temizliği için bizi arayabilirsiniz. Deneyimli ekiplerle petek temizleme hizmetleri sunulmakta.

Petek Temizleme Neden Yapılmalıdır?

Zeytinburnu’nda Kalorifer Kombi Petek Temizliği. Deneyimli ekiplerle petek yıkama servisi. Avrupa Tesisatçı olarak peteklerin yıllık bakımı ve yıkama işlerini yapmaktayız. Yıkanan ve temizliği yapılan petekler daha fazla ısıtmaktadır ve enerji tasarrufu sağladığı kanıtlanmıştır. Zeytinburnu Petek temizliği doğalgaz tasarrufu sağlamak için yapılması gereken işlemlerin başında gelmektedir. Bilindiği üzere kalorifer tesisatında ısının %95′ ini veren kalorifer petekleridir Bu ısının düzgün , verimli bir şekilde odaya geçiş yapabilmesi için peteklerin içinin temiz olması gerekir. Peteklerin içerisinde bulunan çamur, kir, tortu, kireç vb. maddeler sebebi ile ısı geçişi verimsiz olur . Petek Yıkama Servisi
Bu durum doğalgaz faturasının yüksek gelmesine ve ısınamamaya yol açar. Radyatör temizliği sonrasına Ortalama %20 – %30 oranında tasarruf sağlanabilmektedir.

Petek Temizliği Fiyatları Zeytinburnu

99 ₺ den başlayan fiyatlar ile petek yıkama yapılır. Tesisat sektöründe yıllardır hizmet veren Kombi Dükkanı firmamız tesisat temizliği, Zeytinburnu petek temizleme konularında da müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktadır.
Uzman personelimiz, kullandığımız profesyonel tesisat temizlik makinaları ve yurt dışından getirilen tesisat temizleme kimyasalları sayesinde radyator temizligi ve tesisat temizliğini profesyonel zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız.

Kombi Petek Temizliği Zeytinburnu

Tesisat temizliği ve petek temizleme işlemini radyatörleri sökmeden tesisat temizligi makinamız ve kimyasal solisyonlar (tesisat temizleme ilacı) ile temizliyoruz. Peteklerin içerisindeki tortu , çamur, kireç vb. kirli tabakaları temizleyerek radyatörlerin daha verimli şekilde ısı vermelerini sağlamış oluyoruz. Peteklerin içerisindeki kirlilik ancak tesisat temizleme kimyasalları ile çözülüp temizlenebilir. Petek Yıkama Temizliği Sadece kombi suyu boşaltılıp doldurulmakla veya petekler sökülüp su ile çalkalamak yöntemi ile tortu kirliklik tamamıyla giderilemez. zaten peteklerin sökülüp , çalkalanıp tekrar yerine takılması oldukça zahmetli bir iştir. Piyasada bu şekilde çalışan bir çok usta ve firma bulunmaktadır.

Zeytinburnu Kalorifer Kazanı Temizliği

Ayrıca antifriz ve benzer kimyasallar kullanarak petek temizliği yapan kişiler petek temizliğini yapamadığı gibi kombinize de zarar vermektedirler. Bu sebepten petek temizleme ve tesisat temizleme işlemi yaptırmayı düşünüyorsanız piyasada işi bilmeyen ve müşterileri mağdur eden ustalar ve firmalar var bunlara dikkat etmeli verdikleri vaatlere ve fiyatlara pek aldırış etmemenizi öneririz. Zeytinburnu Kalorifer Bakımı

Petek Yıkama Servisi Zeytinburnu

Zeytinburnu Kombi Bakım Servisi, kombi ömrünün uzun olmasını da sağlamaktadır. Özellikle kirli bir tesisatta çalışan kombilerde sirkülasyon pompası bloke olabilir bu sebepten kombi hiç çalışmayabilir, kireç ve çamur kombinin sesli çalışmasına yol açar buda kombinin ileride masraflı bir arızaya yol açabileceğinin belirtisidir, borularda ve kombinin eşanjöründe meydana gelen tıkanıklıklar sıcak suyun az ısınmasına ya da hiç akmamasına sebep olabilir. Kombi Servisi Zeytinburnu4 thoughts on “Petek Temizliği Zeytinburnu”

  1. Kalorifer kombi peteklerini güzel bir şekilde temizliğini yapan ve deneyimli ekiplerden oluşan bir firmadır.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.