Banyo tavanından su akıyor

Banyo Tavanından Neden Su Akar?

Üstkat komşunuzda oluşan su kaçakları banyo tavanında küflenme, kireçlerde dökülme, ilerleme durumunda ise damlamaya başlar. Banyonuzun tavanından akan veya damlayan su kesinlikle su kaçağı olduğunun bir kanıtıdır. Bazen üst katta oturan komşular bunu fark etmez sızıntıyı görmez bu durumlarda gizli su kaçağı olabilir. Banyo tavanından su akıyor ise bu pis su (tuvalet gideri) veya normal temiz su olabilir. Her iki durum da da yapılması gereken su kaçağını tespit etttirmektir. Banyo tavanlarından akan, damlayan su sızıntı sorunları için Avrupa Tesisatçı güvencesi ile sorunlarınıza son veriyoruz. Kameralı cihazlarla kırmadan su kaçaklarını bulur ve tamir ederiz. Banyo su kaçaklarına kırmadan çözüm sunuyoruz.

Banyo gideri alt kata su kaçırıyor

Tuvalet tavanından su akıyor

Oturduğunuz dairenin tuvalet tavanlarından su damlıyorsa veya sürekli küflenme varsa bunun çözümü için bizi arayabilirsiniz. Tuvaletlerde üst katlarda olan su kaçağı sorunları için kurumsal çözümler sunmaktayız. Bizi arayın su kaçağı sorunlarınıza son verelim. Kısa sürede sorunun tespiti yapılarak hasarlı bölgenn tamiratı yapılır. Tuvalet giderlerinde meydana gelen pis su kaçaklarını kameralı cihazlarla buluyoruz. Kalıcı çözümler için bizi arayın aynı gün servis garantisi ile birinci sııf hizmet sunulmaktadır.

banyo wc su damlatıyor

Banyo Tavan Akmasına Çözüm

Avrupa Tesisatçı firması kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Su kaçağı tespiti için bizi arayabilirsiniz. banyo giderlerinde veya pimaş borularından meydana gelen su kaçaklarını kırmadan cihazlar ile tespit etmekteyiz. Sizde kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. Özellikle banyo ve tuvaletlerde meydana gelen su kaçaklarını kameralı cihazlar ile kırmadan bulmaktayız. Su sızıntılarının yerlerini noktasal olarak tespit ettikten sonra küçük bir alanı açarak su borusundaki hasarları gidermekteyiz. Su kaçağı tespiti alanında uzman ekipler ile ve firmamıza ait servis araçları ile hizmet verilmektedir. Kırmadan su sızıntı ve su patlağı için hızlı servis hizmeti alabilirsiniz.

Üst kat banyosu su akıtıyor

Su akaçağı sorunu vardır. Su kaçağı bulma için kameralı cihazlarla çözüm sunarız. Su kaçağı tespiti yapmak için belirli bir alanı su kaçağı bulma cihazı ile taramaktayız. Özellikle su kaçağının olabileceği alanlar su kaçağı tespiti yapan cihazlar ile taranarak tam olarak su patlağının olduğu yer tespiti yapılarak su kaçağını buluruz. %100 garantili su kaçağı bulma işleri için bizi arayabilirsiniz. Banyo su kaçağı tespiti hızlı servis ve garantili su kaçağı bulma yöntemi ile çalışmaktayız. Kırmadan su kaçağı tespitinin yapılabilmesi için uzman ekiplerimizin size gelerek belirli alanları taraması gerekmektedir. Taranan alanlarda su kaçağı nerede ise bulunur. 

Banyo gideri alt kata su kaçırıyor

Banyo giderlerinden alt kata damlayan sızıntı yapan tesisat sorunlarına kesin çzöüm!!! Avrupa Tesisatçı, yüzlerce referansı ile sizlere yıllardır bu alanda hizmet vermekteyiz. Uzman ekiplerimiz büyük bir titizlik ve ustalıkla en güzel şekilde tesisatınızı hatasız anahtar teslimi size teslim edecektir. Kameralı cihazlar ile kırmadan su kaçağı bulmak için bizi hemen şimdi arayabilirsiniz. Banyoda su kaçağı sorunu Kameralı cihazlar ile noktasal tespit yaparak su kaçağı bulunur. Biz servis hizmeti verirken kendi araçlarımız ile ve firmamızın elbisesi ile sizlere iki elemanımız gelmektedir. Güvenli ve garantili tesisat işleriniz için size her konuda destek vermekteyiz. Firmamız on beş yıla yakın bir süredir aynı alanda faaliyet göstermektedir.

Banyo Tuvalet Su Damlatıyor Ne Yapmalıyım?

Üst katın banyo tesisatında su sızıntısı varsa bu size zarar verecektir. yani şöyle ki boya dökülmelerine nem ve küflenmeye sebep olabilir. bu tür su kaçağı ve sızıntıları kırmadan cihazla bulmamız mümkün. Kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmak için bizi arayabilir randevu alabilirsiniz. Size uygun bir zaman diliminde gelebiliyoruz. sizin banyo tesisat borularınız da oluşan bir çatlak su sızıntısına sebep olacaktır. bu tür çatlaklar sizlerin faturasına da yansıyabilmektedir. En etkili yöntem kırmadan cihazla su kaçağı bulmaktır. 

Nasıl Su Kaçağı Tespiti Yapılır?

Kameralı görüntüleme sistemi ile kırmadan su kaçağı bulunmaktadır. Su kaçağı olan bölge tespiti edilir, küçük bir yer açılarak hasar giderilmektedir. Banyo tesisatlarında, wc, lavabo ve dış hat su kaçağı tespiti cihazlarla yapılmaktadır. Su kaçakları tespiti ve noktasal olarak sızıntının kaynağı bulunur. Kameralı cihazlar ile su sızıntısının çatlağın yeri tespiti edilir. su kaçağını yabana atmayınız eşyalarınızı eskitebilir, küflenebilir, mobilyalarınızı çürütebilir. Banyom su damlatıyor ne yapalım?

Tuvalet Su Damlatıyor

Su kaçağı tespiti sorunu aslında büyük bir prpblemdir. Sukaçağına önlem alınmazsa zemine ve duvarlara zarar verir, ahşap mobilyaları çürütür veya su kaybına sebep olarak faturanıza yansır. İstanbul’da kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmak için size 7/24 hizmet sunmaktayız. Kameralı görüntüleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapılmaktadır.

Banyo gideri alt kata su kaçırıyor

Banyo veya tuvalet – lavabo giderlerinde su sızıntı sorunu olabilir. Sizde ıslaklık yok ise yani su kaçağı belirtisi yok ise zeminde patlama ve sızıntı vardır. Cihazla Su Kaçağı Tespiti uzman ekiplerle son teknoloji cihazlarla yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlemden anlamayan kişilerin yaptıkları su kaçağı tespitleri genelde kişilere ağır tadilat masraflarına girmelerine sebep olup çok daha kötü sonuçlara sebep olmaktadır. Su kaçağı tespitlerinizi temiz su borularında frekans dinleme cihazları ile bulup en kısa sürede sorununuzu gideriyoruz. Uzman ekiplerle son teknoloji cihazlarla yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlemden anlamayan kişilerin yaptıkları su kaçak tespiti genelde kişilere ağır tadilat masraflarına girmelerine sebep olup çok daha kötü sonuçlara sebep olmaktadır. Su kaçağı tespitlerinizi temiz su borularında frekans dinleme cihazları ile bulup en kısa sürede sorununuzu gideriyoruz.

Banyo tavan akması çözüm, Üst kattan su akıyor, Yağmur yağınca tavanımız akıyor, Tuvalet tavanından su akıyor, Alt kata banyodan su sızıyor, Banyo gideri alt kata su kaçırıyor, Balkon tavanı su alıyor, Üst kat banyosu akıyor, Banyo tavan akması çözüm, Yağmur yağınca tavanımız akıyor, Banyo gideri alt kata su kaçırıyor, Alt kata banyodan su sızıyor, Tuvalet tavanından su akıyor, Tavanda su damlacıkları

5 thoughts on “Banyo tavanından su akıyor”

  1. Bağcılar’da alt kattaki komşumun tavanına su akıyordu dairemdeki sıcak su tesisatındaki kaçağı nokta atışı olarak bulup tamirini yaptılar.
    Avrupa tesisat çalışanlarına teşekkürler😊

    1. 1 ay boyunca memlekette oldugumuz halde faturam 300 400 tl geldi vanamiz acikti sorunun nerde oldugunu 1 kac usta gelip bulamadi avrupa tesisat calisanlari gelip kisa sure ve titizlikle sorunumu cozrulertesekkur ederim

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.