Category

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon Açma Fiyatları

Tıkalı alanları tespit etme, vidanjörle kanalizasyon açma ücretleri 500 ₺ den başlamaktadır. Kanalizasyon açma 500 ₺ ile 5000 ₺ arasında değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise tıkalı alanın gelinip görülmesi ve işe göre fiyat verme politikası sebebiyledir.

 1. Balkon Gider Tıkanıklık Açma fiyatları 159 ₺
 2. Banyo Gider Tıkanıklık Açma fiyatları 199 ₺
 3. Kanal Tıkanıklığı Açma fiyatları 499 ₺
 4. Kanalizasyon Tıkanıklık Açma fiyatları 500 ₺
 5. Klozet Tıkanıklık Açma fiyatları 149 ₺
 6. Lavabo Gider Tıkanıklığı Açma fiyatları 169 ₺
 7. Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma fiyatları 139 ₺
 8. Pimaş Tıkanıklığı Açma fiyatları 219 ₺
 9. Pisuvar Tıkanıklığı Açma fiyatları 99 ₺
 10. Robotla tıkanıklık açma servisi fiyatları 259 ₺
 11. Tuvalet Tıkanıklığı Açma fiyatları 299 ₺
 12. WC Tıkanıklığı Açma fiyatları 279 ₺

Kanalizasyon gideri açma ücreti

Kanalizasyon Açma Fiyatları

En düşük kanalizasyon tıkanıklık bulma ve açma 500 ₺ den başlamaktadır. Pimaş Boru Tıkanıklığı Açma Servisi, Özel robotlarla pimaş açma, hızlı ve etkili yöntem. Pimaş tıkanıklığı sebeplerinin başında kullanım hatası gelmektedir. Pimaşların içine atılan yabancı maddeler, pimaşların içinde kalan inşaat atıkları zamanla pimaş tıkanıklığına sebep olur.  Tıkalı pimaş açma işlemi günümüzde profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlarla kırmadan yapılmaktadır. 

Kanal Açma Fiyatları

İstanbul genelinde kanal tıkanıklık açma hizmeti verilmektedir. Kanal açma fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Pimaş tıkanıklığı özel robot ile açıldıktan sonra kameralı görüntüleme sistemi ile yıkanarak temizlenir. Bilinçli kullanımla pimaş hattında tıkanıklık meydana gelmez. Profesyonel ekibimizle özel robotla kırmadan pimaş açma fiyatı, kemeralı görüntüleme sistemi ile yıkama işlemi yapıyoruz. 

Pimaş Boru Tıkanıklığı Açma Servisi

Kırmadan robotla tıkanıklık açılmaktadır. Pimaş Tıkanıklığı Açma Servisi, İstanbul geneli geniş hizmet ağı ve servisi. Uzman ekibimiz ve son teknoloji görüntülü, dedektörlü tıkanıklık açma ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Özellikle tuvalet giderlerine atılan sigara, bez, mendil veya istemeyerek tuvalet giderlerine düşen telefon, çakı, tarak, bozuk para, çakmak gibi araç ve gereçler pimaş gider borularında tıkanıklığa sebebiyet vermektedir. Bu da tuvalet taşmasına sebep olur. Biz bu tür tıkanıklık sorunlarına ilk önce kameralı cihazla tespit yapıyoruz. Akabinde robot makineler ile kırmadan pimaş giderlerini açıyoruz.

Robotla kanal açma fiyatları nedir?

500 ₺ den başlayan ücretler ila kanal açma hizmeti verimekteyiz. Pimaş tuvalet tıkanıklıkları için bizi aramanız yeterli. ROBOT MAKİNE İLE KIRMADAN TUVALET GİDERİ AÇIYORUZ. GİDER BORULARINI KİMYASAL İLAÇLI TANZİKLİ SU İLE YIKIYORUZ. VE KOKU GELMESİNİ ENGELLİYORUZ.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.